VILOFOSS

VILOFOSS
VILOFOSS

Торгова марка VILOFOSS належить данській DLG Group (Dansk Landbrugs Grovvareselskab), що входить у трійку найбільших виробників преміксів у Європі.

www.vilofoss.com

DLG Group (кооперативне підприємство, власниками якого є більше 29 000 данських фермерів), маючи свій центральний офіс у самому серці Копенгагена, є найбільшим постачальником ферм у Данії з річним оборотом більше 8 млрд. євро та чисельністю працівників близько 8 000 чоловік. DLG Group постачає зерно, кормові добавки, готові корми, добрива, хімікати, електроенергію та паливо для сільського господарства у Європі.

VILOFOSS – торгова марка, що складається з чотирьох компаній у чотирьох різних країнах (на даний момент у DLG Group в Європі всього є 14 заводів, що виробляють вітамінно-мінеральні комплекси). Vitfoss розташований у Данії, Deutsche Vilomix у Німеччині, Calcialiment у Франції та Fodermix у Швеції. Всі вони працюють у своїй країнах, але на міжнародних ринках представлені за взаємною назвою – VILOFOSS.

“Ми, безумовно, робимо це для консолідації нашого іміджу у єдиній компанії, для посилення нашої згуртованості (узгодженості) та оптимізації виробництва і маркетингу. Це психологічно унікальний крок для всіх наших працівників, і ефект ми не повинні недооцінювати. Ми вважаємо, що це ідеальний хід для нашої компанії, і ми всі мали достатньо часу, щоб звикнути до ідеї“, – каже Якоб Хольм, головний виконавчий директор (CEO) VILOFOSS.

Всі премікси VILOFOSS, які ми реалізуємо в Україні, виробляються на новозбудованому заводі Deutsche Vilomix в м. Хальденслебен (недалеко від Магдебургу), Німеччина. Це один із найсучасніших заводів з виробництва преміксів та мінеральних кормів у Європі.

На сьогоднішній день Дойче Віломікс Тірернерунг ГмбХ, маючи у своєму штаті близько 230 висококваліфікованих спеціалістів, є одним з провідних виробників преміксів та мінеральних добавок у Німеччині, забезпечуючи преміксами та мінеральними добавками більше 20% ринку Німеччини.

ВИСОКИЙ ПРІОРИТЕТ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗВИТКУ (RESEARCH AND DEVELOPMENT)

Дослідження та розвиток завжди були пріоритетними напрямками як у Вілофос, так і в групі DLG, що генерує нові, унікальні продукти, які розроблені в межах групи та продаються на міжнародному рівні. Виявлення нових ефективних рішень, що дають найбільшу користь фермерам, дозволило Вілофос бути лідером на ринку.

Грунтовні знання Вілофос базуються на достовірних дослідах, які в кінцевому рахунку сприяють збільшенню прибутків фермера. Таким чином ми переводимо науку у практику у тісній співпраці з фермером.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ВІЛОФОС

  • якість на всіх рівнях;
  • серйозні/надійні постачальники сировини, повне її відслідковування;
  • власні ноу-хау;
  • сильна професійна/технічна підтримка клієнтів;
  • проведення лабораторних досліджень корму та кормових добавок.