Dr. Eckel

Др. Екель
Др. Екель

Dr. Eckel – це міжнародний постачальник кормових добавок для годівлі тварин. Завдяки своїм цілеспрямованим дослідженням та розвитку, компанія стала пріоритетним партнером у галузі виготовлення кормів та аграрному секторі, виробляючи власні продукти в штаб-квартирі у Нідерцісені, Німеччина, та розповсюджуючи вибрані товари міжнародних торговельних партнерів у німецькомовних країнах.

www.dr-eckel.de

Комплексний портфель продуктів компанії поділений на чотири групи, що базуються на чотирьох ключових моментах сучасної годівлі тварин: продуктивність, здоров’я, захист та функціональність. Він складається з фітогенних добавок, комплексів кислот, інгібіторів плісневих грибків, адсорбентів мікотоксинів, пребіотиків, метаболічних стабілізаторів, ферментів, мінералів та мікроелементів для свиней, птиці, жуйних тварин та аквакультури. Продукти регулярно представляються на виставках, академічних симпозіумах та зустрічах. Також пропонуються ефективні альтернативи стимуляторам росту (антибіотикам). У 2016 році компанія Dr. Eckel розпочала свою власну ініціативу присвячену благополуччю тварин: www.animalwelfare-initiative.com.

Інноваційні продукти, якими відома компанія, допомогли Dr. Eckel завоювати 25% ринку Німеччини та досягти частки експорту у 40%.

Команда з 60 чоловік у 15 країнах, що включає в себе сільськогосподарських інженерів, біологів, хіміків, економістів, фармацевтів, ветеринарів та спеціалістів з продажу, вдосконалює та накопичує свої значні знання та досвід у різних сферах, що сприяє загальному успіху компанії. Dr. Eckel вважається піонером у галузі: розробляє інноваційні продукти в тісній співпраці з провідними дослідницькими установами та за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. Функціональність та ефективність цих інновацій постійно вивчаються та надійно перевіряються.

Dr. Eckel представлений у 40 країнах світу на чотирьох континентах. У 2011 році було створено офіс в Бангкоку з метою покращення обслуговування клієнтів та підтримки партнерів в Азії. У 2017 році цей офіс став новим міжнародним штабом з метою продовження розширення бізнесу компанії в Азії та подальшого зміцнення обслуговування клієнтів.

Уся діяльність компанії керується основними її цінностями: новаторським духом, відповідальністю перед клієнтами, працівниками та природою задля забезпечення сталої і здорової годівлі тварин.