Cloudfarms

Cloudfarms
Cloudfarms

Cloudfarms – це найбільш прогресивна та технологічна «хмарна» програма для управління великими свинофермами, що менш, ніж за 4 роки використовується вже у 32 країнах світу, та географія її застосування постійно розширюється.

www.cloudfarms.com

Такий успіх програми обумовлений низкою переваг і, якщо узагальнювати, то основними з них є зручність, мобільність та точність.

Система обліку Cloudfarms – це перша програма обліку на “хмарних” технологіях. Під цим мається на увазі, що Вам не потрібно її встановлювати на свої ПК та оновлювати. На пристроях з ОС Windows  вона працює з будь-якого браузеру (як веб сторінка) та на мобільних пристроях з ОС Android за допомогою безкоштовного  додатку Cloudfarms.

З програмою Cloudfarms не потрібно додатково переносити дані з паперових звітних таблиць чи нотаток. Уся робота побудована так, щоб нові дані, які на виробництві з’являються постійно одразу, попадали до бази даних обліку безпосередньо. Так оператор свиноферми має можливість вносити дані прямо у виробничому приміщенні за допомогою смартфону і програма одразу аналізує їх відповідно до заданих графіків приростів та у випадку відхилень попереджає про можливі помилки. Також, система дозволяє використання QR-кодів у будь-якому виробничому секторі (конкретна стайня чи приміщення), які програма сама створить.  Програмне забезпечення Cloudfarms має власну систему сигнальних сповіщень контролю опоросів. Такі можливості суттєво знижують ризик виникнення помилок та дозволяють спостерігати за усіма процесами на фермі в режимі “реального часу” з будь-якого пристрою.

Дані з попередніх систем обліку (наприклад, Агрософт) автоматично переносяться у базу даних Cloudfarms.